Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Orlen Paczka
DPD
Poczta Polska
SFORA™ - nowe oblicze kynologii

 

ZAMYSŁ

 

SFORA™ powstała jako odpowiedź na potrzeby świadomych opiekunów i przewodników psów. Tworząc nasze produkty, wyznajemy zasadę, że jakość nie czyni ustępstw. Opracowane projekty wdrażane są z właściwym naszej marce kunsztem, z wykorzystaniem najlepszych dostępnych surowców i materiałów. Poprzez oferowany asortyment chcemy podzielić się z Tobą wypracowanymi rozwiązaniami z obszaru kynologii, uwzględniając szerokie spektrum związku psa z człowiekiem. Nasza praca dalece wykracza poza wytwarzanie artykułów dla zwierząt. Podejmujemy starania mające na celu zwiększanie świadomości opiekunów w kontekście potrzeb psów i promowanie względem tych zwierząt odpowiedzialnych postaw.


 

POCZĄTEK

 

Wraz z przyjęciem pod swój dach owczarka staroniemieckiego, zetknęliśmy się z problemami wielu opiekunów, szkoleniowców i przewodników psów będących przedstawicielami ras użytkowych. Ich szczególne skłonności, objawiające się chęcią pracy z człowiekiem, potrzebą aktywności fizycznej i stymulacji umysłowej oraz ciągłą ochotą eksploracji terenu, sprawiają, że większość dostępnych rozwiązań oferowanych przez standardowe akcesoria dla psów nie jest zadowalająca. W oparciu o własne doświadczenia i obserwacje, a także spostrzeżenia innych opiekunów psów, rozpoczęliśmy wytwarzanie artykułów kynologicznych na potrzeby własne. Inspirację czerpaliśmy z obecnych w rodzinie tradycji rzemieślniczych z obszaru krawiectwa i kuśnierstwa.


  

MANUFAKTURA 

 

W niedługim czasie zorganizowaliśmy dwie pracownie, w których metodami rzemieślniczymi, przy zastosowaniu nowoczesnych materiałów i technik produkcji,  wytwarzamy artykuły i akcesoria dla psów. Dzięki temu mamy bezpośredni wpływ na ostateczny kształt produktu i osobiście dbamy o każdy szczegół. Wraz z własnymi psami, sprawdzamy oraz testujemy każdy prototyp, często w wielu różnych warunkach i odmiennych sytuacjach. Chcemy mieć bowiem pewność, że gdy nasze produkty trafią do Ciebie i Twojego psa, będziecie mogli długo cieszyć się z ich użytkowania.


 

POTRZEBY I ROZWIĄZANIA

 

Punktem wyjścia do zaprojektowania każdego z naszych produktów jest zrozumienie potrzeb psa oraz jego przewodnika, identyfikacja problemów i opracowanie właściwych rozwiązań. Za takie uznajemy bowiem tylko te, które łączą w sobie funkcjonalność i bezpieczeńśtwo, a także pozytywnie wpływają na relację między człowiekiem i psem. Przykładamy również dużą wagę do atrakcyjnego wyglądu oferowanych akcesoriów - uważamy bowiem, że estetykę należy każdorazowo łączyć z użytecznością. W procesie tworzenia naszych produktów ważną rolę odgrywa dostępna wiedza weterynaryjna i naukowo uzasadnione fakty, dlatego nieustannie obserwujemy kierunki rozwoju kynologii. Naszym celem jest nadać jej - poprzez oferowane rozwiązania - nowe oblicze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl