Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Orlen Paczka
DPD
Poczta Polska
Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Aby zwrócić towar pobierz i wypełnij formularz odstąpienia od umowy. Prześlij wypełniony i podpisany formularz w terminie 14 dni od dnia odebrania zamówienia na adres mailowy: kontakt@sfora-online.pl lub pocztą na adres:

Maciej Łochowski
Przedsiębiorstwo Zoologiczne
ul. Klwatecka 22
26-600 Radom

Zwracany produkt wraz z własnoręcznie podpisanym formularzem spakuj do koperty lub pudełka i odeślij w terminie 14 dni, licząc od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Pamiętaj, by właściwie zabezpieczyć zwracane produkty na czas transportu.

Zwrot pieniędzy następuje w terminie do 14 dni od momentu poinformowania sklepu o odstąpieniu od umowy. Termin ten może ulec wydłużeniu do czasu otrzymania zwracanego produktu lub dostarczenia potwierdzenia jego nadania.

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem, ani wysłanych na koszt odbiorcy.


Reklamacja

W przypadku stwierdzenia wady lub uszkodzenia produktu możesz złożyć reklamację.
Wypełnij i podpisz formularz reklamacyjny, a następnie prześlij go na adres poczty elektronicznej: kontakt@sfora-online.pl lub pocztą tradycyjną na adres:

Maciej Łochowski
Przedsiębiorstwo Zoologiczne
ul. Klwatecka 22
26-600 Radom

Aby przyspieszyć reklamację, zalecamy dołączenie fotografii dokumentujących wadę lub uszkodzenie. Pamiętaj, że możemy poprosić Cię o odesłanie do nas reklamowanego produktu.

Szczegółowe informacje o zwrotach i reklamacjach można znaleźć w Regulaminie Sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl